Necim Dağ Hukuk Bürosu

scale2Hukuk büromuzun kurucusu Avukat Necim DAĞ, Nusaybin Lisesi’nden sonra Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukat Necim DAĞ Mardin Barosuna kayıtlı olarak Serbest avukatlık yapmaktadır. Necim DAĞ Hukuk Bürosu, Mardin İlinde faaliyet sürdürmektedir. Yerli ve yabancı gerçek kişi, şirket ve kurumlara yurtiçinde ve yurtdışında genel hukuk hizmeti vermektedir. Hukuk Büromuz hızlı,sağlam ve güvenilir hukuk hizmeti sunmayı amaç edinilmiş olup, sorunların çözümünde ortak fikri başat görmektedir.  Necim DAĞ Hukuk Bürosu, hukuki ihtilafların çözümünü uzmanlık temelinde gerçekleştirir. Bu bağlamda Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Tüketici Hukuku,İcra İflas Hukuku, Miras Hukuku ve Taşıma Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz

Şirketler Hukuku
İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku
İcra ve İflas Hukuku
Bankacılık ve Finans Hukuku

Danışmanlık Hizmeti

Kişi ve kurumların ihtiyaçlarına uygun kendine özgü bir yol haritası belirlemek ve hukuki hata, sorun ve uyuşmazlıkları daha ortaya çıkmadan engellemek amacıyla hukuki risklerin toplu bir şekilde yönetildiği danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Dava

Müvekkillerimizin haklarının dava yoluyla aranması gerektiğinde, yetkili ve görevli mahkemelerde dava açmak ve ve en hızlı şekilde sonuçlandırmak için yerine getirilmesi gereken bütün işlemleri mesleğimizin gerektirdiği özenle takip etmekteyiz.

Arabuluculuk

Tarafların birlikte başvurmaları halinde aralarındaki uyuşmazlığı Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu hükümlerine göre çözüme kavuşturma çabalarına sistematik teknikler uygulayarak yardımcı olmaktayız.

Sizler için en uygun çözümü üretmek için buradayız.

Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz